Festiwal Smaku 23-24 sierpnia 2014

Plan terenu Festiwalu Smaku 2014

Plan terenu

Pobierz plan terenu festiwalu (pdf, 769 kb)

Pobierz listę wystawców (pdf, 70 kb)

TEREN PRZY MŁYNIE

1. Quinta Essentia Sp. z o.o.
2. Hotel Ambasada
3. Andrzej Stoch Bacówka na Wójciźnie
4. P.U.H. Jacek Spychalski Specjały znad Brdy
5. AURA-POL
6. Wytwórnia wędlin Wiesław Dreszler
7. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Pruszcz
8. Aleksandra Andrys, Anna Trochowska Fajne Baby
9. Jan Filipski Ranczo Słończ
10. Józef Dzieciątkowski Garncarstwo
11. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" Świecie
12. Niewieścin Sp. z o.o.
13. Art. Szkło "Koralik" Ewa Siemiaszko, Maria Koral
14. Koło Gospodyń Wiejskich Glinki
15. Mirosław Pomes Wytwórnia lodów "MIŚ"
16. Mariola Krzysztofik Obwarzanki Tomaszewskie
17. Arleta Bizoń Malina z Parlina
18. Województwo Kujawsko-Pomorskie
19. Browar Amber
20. P.H.U. Michał Bodziany
21. IWU-ART. Iwona Trochowska
22. Naczynia gliniane ręcznie robione 23. Barbara Ruźniak
24. OSP GRUCZNO
25. Pączki z Chrystkowa Genowefa Łukasik
26. Wędliny Stanisław Mądry
27. Wikliniarstwo Kramaszewski Jerzy
28. Wody Mineralne Ostromecko 29. Powiat Świecki stoisko informacyjne
30. Wędzenie ryb Adam Gackowski
31. Wędliny Broniarczyk
32. Ryby Abramczyk

PLAC CENTRALNY

1. Zakład Produkcji Żywności KEDAM
2. Staropolskie Przysmaki Karol Bąk
3. P.W. BULECO
4. Smaki Grecji Iwona i Monika Żołądź
5. Marczak Andrzej P.P.H.U.
6. Wileńskie Smaki Paweł Liaudansko
7. P.H.U. Pieczywo Kurpiowskie Janusz Aptacy
8. Pasieka - Jaros Maciej
9. Nalewkarnia Longinus Rafał Dziliński
10. Mazurskie Miody Bogdan Piasecki
11. Semco SGNiP Krystyna Just
12. RADMAK Roman Słonieczny
13. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi "Swojacy" Mały Komorsk 14. Bacówka Czorsztyn Wojciech Komperda
15. Smak Dzieciństwa Agnieszka Zamojska

16. Ser Koryciński Swojski Agnieszka Gremza
17. HENKEL & VINPOL Sp. z o.o.
18. BARTEX Iwona Ositek
19. Tłocznia Maurer
20. Koło Gospodyń Wiejskich Brzeźnianki
21. Beata Tomaszewska
22. Fischquelle Markus Sulzbacher
23. GRO-POL Grochówka z Chełmna
24. Soki z jabłek Hieronim Błażejak
25. Lidia Lenart Wyroby wędliniarskie
26. Jaśkowa Zagroda Elżbieta Wilczyńska
27. CONSONNI BARTELAK S.C.
28. Wody Mineralne Ostromecko
29. Browar Amber

„TRÓJKĄT BERMUDZKI”

1. Agnieszka Bogacz Powidła strzeleckie
2. Allnet Sp. z o.o. Cukiernia Zaniewicz Wojciech Zaniewicz
3. Nalewkikresowe.pl Stanisław Smarduch
4. Sianoludki Zdzisław Węglewski
5. P.H.U. Pieczywo Kurpiowskie Janusz Aptacy
6. Urząd Kontroli Skarbowej w Bydgoszczy Stoisko informacyjne
7. Koło hafciarskie Igłą malowane w Więcborku
8. Jacek Pamuła Soki 9. ELITA S. C.
10. GARNEX Jan Kudrewicz
11. Pierogi wigierskie Teresa Biziewska
12. Handel Obwoźny Anna Glińska-Tylenda
13. Gospodarstwo Rolne Beata Zarzeczna
14. Gminne Koła Gospodyń Wiejskich w Jeżewie
15. Marzena Przytarska
16. Ekologia spod Strzechy Józef Siadak

17. Gospodarstwo Rolne Dominika i Robert Jura
18. Świat Dobrych Przypraw Halina Olszewska
19. Iwona i Jan Pyra
20. Ekolotnia Adriana Zacharewicz
21. Winnica Sztukówka
22. Gmina Nowe Stoisko informacyjne
23. Monika Heinrich ZIELONA DOLINA
24. Wiklina Elżbieta Kaczmarek
25. Gmina Miasto Grudziądz Stoisko informacyjne
26. Mediterra Wina bezalkoholowe
27. Wędliny z Litwy Romanus Zaukauskas

ALEJA SERÓW

1. o. Patryk Ostrzyżek OSB Benedyktynka
2. Teresa i Wacław Wasielewicz
3. „EKO SERY KOZIE "FIGA" Wawrzyniec Maziejuk
4. Austriackie Exclusiv Anton Höfer
5. Ranczo Frontiera Sylwia Szlandrowicz i Rusłan Kuzynko
6. Bacówka na Wójciźnie Andrzej Stoch
7. Sery Grądzkie - Linie Marek Grądzki
8. Ser Kurociński Szamreto
9. Stowarzyszenie "Macierzanka"
10. Kaszubska Koza, Malinowa Zagroda
11. Sery Łomnickie
12. "ANDREPI" Andrzej Pisarczyk
13. Cafe Niebo

ALEJA MIODÓW

1. Pasieka Własnej Wery Antoni Szefler
2. Własna Pasieka Pszczelarska Jolanta i Janusz Góra
3. Miody z Kurzejewa Zenon Otowski
4. Koło Pszczelarzy Świecie II Kazimera Goldszmyt
5. Pasieka "Dar Natury" Lycyna Goldszmyt
6. Pasieka Rodzinna Sławomir Wnuk
7. Pasieka "Nektar" Nowy Dwór Hanna i Rafał Idziorek 8. Bartnik Żuromiński Roman Stachyra
9. Renata i Jacek Osojca Gęsie Przysmaki
10. Pasieka Rodzinna Jacek i Tomasz Paul
11. Własna Pasieka Pszczelarska Andrzej Kuś
12. Gospodarstwo Pasieczne "Maja"
13. Robert Puler Bartnik Mazurski
14. Gospodarstwo Pasieczne Grudziądz BACKHAUS
15. Gospodarstwo Pasieczne "Puszcza Kurpiowska"
16. Pasieka Dziadka Ignacego Radosław i Łukasz Świerzbin 17. Pasieka Kujawska Apicom
18. Pasieka Wiktoria Henryk Suprowicz
19. Pasieka "Gucio" z Parlina
20. Czesław Wejner
21. Janiszewski kury

„OŚLA ŁĄCZKA”

1. LGD "VISTULA"
2. Piekarnia Cukiernia STAN-MAR Sp. z o.o.
3. Stowarzyszenie "NOBIS" Sylwia Miniszewska
4. Małgorzata Fik Przetwory
5. Tamada Sp. z o.o. Kuchnia gruzińska
6. Sztuka dostępna Joanna Wróblewska
7. Smukała Rękodzieło Iwona Płokarz
8. Agencja Rynku Rolnego Stoisko informacyjne
9. Kloneccy
10. Lody z Koronowa Zmudziejewska Iwona
11. Pomorscy Kucharze
12. Arseniuk
13. Punkt medyczny